E-mail:
Viber (ми онлайн)

Вітамін Д3 для дітей Vitamin D3 fur Kinder 60шт

Вітамін Д3 для дітей Vitamin D3 fur Kinder 60шт
Натисніть на картинку для розширеного перегляду

Інформація

Артикул: 0317
  • Статус: Є на складі
Короткий опис

Вітамін Д3 для дітей Vitamin D3 fur Kinder 60шт, Mivolis Не містять штучних барвників, консервантів і жиру.  Вітамін D3 багатьом відомий як протирахітичний. Однак останнім часом його розглядають в більш широкому сенсі як... Читати далі

Короткі характеристики

Вага 51
Виробник Mivolis
Кількість в упаковці 60
Всі характеристики

155 грн

Вітамін Д3 для дітей Vitamin D3 fur Kinder 60шт, Mivolis

Не містять штучних барвників, консервантів і жиру. 

 Вітамін D3 багатьом відомий як протирахітичний. Однак останнім часом його розглядають в більш широкому сенсі як з'єднання, яка бере участь в регуляції мінерального обміну в організмі. В першу чергу цей вітамін підтримує кальцієвий і фосфорний гомеостаз, забезпечує постачання кісткової і хрящової тканини структурними компонентами.

Саме в дитячому та підлітковому віці формується скелет людини. Навіть при нетривалому нестачі вітаміну D3 в цей період гальмується розвиток окремих суглобів, кістки не отримують достатньої кількості будівельного матеріалу. При серйозному ж нестачі вітаміну D3 у дитини гальмується розвиток скелета і з'являються різні аномалії у вигляді викривлень (коли м'які кістки не витримують навантаження м'язів і внутрішніх органів) і затримок зростання.

Без вітаміну D3 кістки дитини стають м'якими, деформуються, зуби не прорізуються вчасно, формується неправильний прикус, а вже у віці 20-30 років починаються проблеми з рухливістю суглобів. У зв'язку з викривленням хребта і кінцівок формується неправильна постава. Саме брак вітаміну D3 в ранньому віці часто призводить до розвитку артриту в зрілі роки.

Дозування: діти від 4 років по 1 таблетки в день (смоктати або жувати).Основні

Вага 51
Виробник Mivolis
Кількість в упаковці 60
Країна виробник Австрія
Форма випуску таблетки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Вітамін Д3 для дітей Vitamin D3 fur Kinder 60шт, 0317, Вітаміни